Menu Hledat

Pálení plasmou

Pálení plechů do tloušťky až 25 mm je zajištěno na výkonném pálícím stroji MGM Omnicut 3100. Pálící stroj umožňuje pálit jak pravidelné tak i tvarové výpalky. Je využíván jak pro vlastní výrobu, tak i pro kooperace pro jiné zákazníky. Pálící plány programujeme na počítači podle dodané tištěné nebo elektronické výkresové dokumentace (ve formátech DXF, DWG, aj.) a do stroje jsou předávány prostřednictvím počítačové sítě nebo přes USB rozhraní pomocí flash disku.

Sortiment využití výpalků je rozsáhlý, od stavebních konstrukcí, strojních součástí, dodávek pro automobilový průmysl, díly pro svařence důlních lokomotiv, oka hydromotorů a jiné. Výpalky můžeme podle přání zákazníka i otryskat v průběžném tryskači. Maximální rozměr tryskaného dílu je 500 x 1000 x 6000 milimetrů do maximální hmotnosti 1000 kilogramů.

Formát a druhy pálených materiálů

  • maximální rozměr páleného materiálu je 2000 x 8000 mm
  • maximální tloušťka ocelových plechů je 25 mm
  • plazmou pálíme oceli různých jakostí, nejčastěji však 11 375 nebo 11 523
  • můžeme pálit i hliníkové materiály

Objednávky a informace

Objednávky přijímá obchodní oddělení osobně, telefonicky, faxem, klasickou nebo elektronickou poštou. Výpalky si zákazník může objednat včetně námi dodaného materiálu, případně si může dodat materiál vlastní.

Logo EU

Společnost TMW, a.s. realizuje projekty spolufinancované Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky.