Menu Hledat

Další výroba a služby

Společnost TMW, a.s. pro své zákazníky zajišťuje i tuto doplňkovou výrobu a služby.

Stáčení plechů

Nabízíme stáčení plechů do síly 3mm, šířky 1000 mm a minimálního stáčeného průměru 150 mm.

Další stáčecí stroj umožňuje stáčet plech až do tloušťky 6 mm a šířky 1200 mm.

Strojní řezání

V současné době je možné řezat materiály na pile Bianco 270. Je možné upnout materiál až do rozměru 200 mm pod úhlem řezání až 60°, zdvih pily je 500 mm. Materiál je k pile dopravován na po válečkové dráze.

Dále disponujeme pásovou pilou FMB Jupiter s automatickým podáváním materiálu. Je možné upnout materiál až do rozměru 350 mm pod úhlem řezání do 45°,  zdvih pily je 500 mm. Stroj je vhodný pro řezání dílů při sériové výrobě. Po naprogramování řezu podavač automaticky posunuje materiál s vysokou přesností a obsluha pouze odebírá nařezané díly. Maximální dálka řezané tyče je 8 m.

Stříhání

Stříhání plechů je zajištěno na tabulových nůžkách NTC 2500/4. Stříhat lze tabulový plech do šíře 2500 mm a síly 4 mm.

Vrtání, frézování a závitování

Naše společnost nabízí obrábění dílů na frézce a vrtačkách. Jsme schopni zajistit frézování základních tvarů na frézce se stolem o rozměru délka 800 mm, šířka 700 mm a výška 500 mm. Vrtání děr na vrtačce s výškou stojanu 1300 mm je možné do průměru 55 mm.

Na mobilním závitořezu CMA lze pořizovat vysoce kvalitní závity od M3 do M24.

Brokování

Nabízíme brokování dílů v průběžném tryskači do délky 6000 mm a šířky dílu 1000 mm. Výška brokovaného dílu je max. 500 mm a jeho hmotnost 1000 kg.

Povrchová úprava

Pro zákazníky realizujeme na základě požadavků povrchovou úpravu v základní nebo vrchní barvě. Rozměr kabiny pro mokré lakování je 8 x 5 m, pro lakování jsou používány akrylátové barvy nejvyšší kvality. Před povrchovou úpravou je  možné zajistit odmaštění vysokotlakým mytím (WAP) v mycím boxu o rozměrech 4 x 4 m. Mytí se provádí ekologickým odmašťovacím přípravkem, následně je na výrobek aplikován antikorozní přípravek.

V kooperaci zajišťujeme povrchovou úpravu práškovým lakováním, lakováním metodou KTL, u drobných dílů galvanickým zinkováním, fosfátováním a teflonováním.

Logo EU

Společnost TMW, a.s. realizuje projekty spolufinancované Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky.