Menu Hledat

Kabiny

Historie vývoje, výroby, montáží a servisu bezpečnostních kabin pro vysokozdvižné vozíky spadá do roku 1987, kdy tehdejší Strojní a traktorová stanice Dvůr Králové nad Labem hledala doplňkový výrobní program. Po své transformaci na akciovou společnost SaToS a.s. získala tato výroba kabin na důležitosti v souvislosti s výrazným útlumem služeb pro zemědělská družstva a státní statky. První kabiny, které se začaly sériově vyrábět byly pro vozíky Desta, vyráběné podnikem Desta Děčín. Po úspěšném rozběhu výroby kabin pro tuzemský trh se v roce 1995 podařilo společnosti navázat spolupráci s německou firmou Schneider Fahrkomfort GmbH a tak proniknout na zahraniční trhy.

Od roku 2003, kdy došlo k fúzi několika strojírenských společností a vzniku společnosti TMW, a.s., má již firma pevně zakotvené místo na trhu s bezpečnostními kabinami. Mezi její významné zákazníky patří v tuzemsku společnosti Phoenix Zeppelin, Jungheinrich, ČZ Strakonice, Yale a Linde, ze zahraničních pak přední výrobci manipulační techniky z Německa a Holandska.

V současné době společnost nabízí více než 20 modelů kabin pro vozíky s nosností 1,5 až 7 tun a to jak vlastní konstrukce, tak i konstrukce na základě požadavků zákazníka. Všechny výrobky procházejí neustálou modernizací a splňují nejnáročnější požadavky na bezpečnost. Sledování a implementaci nejmodernějších technologií zajišťuje samostatné vývojové a konstrukční oddělení. K výrobě kabin jsou používány materiály a komponenty předních evropských firem s garancí nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Logo EU

Společnost TMW, a.s. realizuje projekty spolufinancované Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky.